Strona główna Nasz zespół

Nasza Kadra

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami terapeutów i specjalistów pracujących w naszym Gabinecie.

Anna Adamkowska
Z zawodu jestem pedagogiem specjalnym ze specjalnością oligofrenopedagog. Od ponad 10 lat pracuję jako nauczyciel w szkole specjalnej dla dzieci z wielorakimi niepełnosprawnościami. Jestem również hipoteraputą. W Gabinecie Terapii prowadzę terapię słuchową metodą Johansena oraz terapię i diagnozę SI. Lubię dalekie podróże i ekstremalne wyzwania.

Joanna Popis
W 2009 roku ukończyłam studia na kierunku Pedagogika specjalna (specjalność - logopedia) na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W codziennej pracy zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem terapii logopedycznej oraz terapii Integracji Sensorycznej (jestem certyfikowanym terapeutą II stopnia). Moje hobby to w pierwszej kolejności żeglarstwo i podróże. Lubię również sportowe gry zespołowe i zajęcia plastyczne.

Iwona Parzelska
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, jestem również m.in. certyfikowanym Terapeutą SI (I i II stopnia). W Gabinecie Terapii „ANTOŚ” zajmuję się właśnie terapią Integracji Sensorycznej, a także prowadzę treningi EEG Biofeedback oraz Trening Umiejętności Społecznych. Oprócz tego pracuję na co dzień jako Psycholog szkolny. Posiadam bogate doświadczenie pracy w charakterze Trenera. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich naturalność i bezpośredniość oraz doświadczenie ogromnego potencjału, jaki posiadają.

Kinga Kamińska
Jestem absolwentką nauczania początkowego na Uniwersytecie Śląskim, a także oligofrenopedagogiki oraz pedagogiki korekcyjnej na APS w Warszawie. Od 12 lat jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej (I i II stopnia), prowadzę również zajęcia metodą Tomatisa. W swojej codziennej pracy najbardziej cenię sobie bliski, autentyczny kontakt z moimi podopiecznymi.

facebook