O żłobku

Działalność żłobka jest zawieszona do odwołania!!!

W ramach Akademii Młodego Człowieka funkcjonuje od roku  2011 Żłobek „Mały Antoś”, prowadzi opiekę dla dzieci w wieku do 4 roku życia. Dla najmłodszych pociech oferujemy bezpieczne i zarazem interesujące środowisko rozwoju. Dbamy o to, by nasi mali podopieczni odkrywali to, co nowe, nieznane a jednocześnie ciekawe w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Sale, w których prowadzone są opieka i zajęcia dla dzieci, są odpowiednio przystosowane i wyposażone w liczne pomoce dydaktyczne oraz przede wszystkim zabawki – okres dzieciństwa to bowiem głównie okres nauki poprzez zabawę. Dzieciom uczęszczającym do Żłobka „Mały Antoś” organizujemy ciekawe zajęcia tematyczne, a także dajemy możliwość swobodnej zabawy w gronie rówieśników.

Do dyspozycji naszych podopiecznych jest również ogrodzony Plac Zabaw, znajdujący się obok budynku Żłobka. Zależy nam, aby dzieci jak najczęściej miały możliwość aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

W naszym Żłobku będą odbywały się „Rozwijanki” – zajęcia rozwijająco – adpatacyjne, przygotowujące najmłodszych do samodzielnego funkcjonowania w środowisku rówieśniczym.

facebook